FEDERACION BALEAR DE TROTE - Resultados por Carrera

Resultados por Carrera

Carrera

5 - Premi CLUB D'AMATEURS I PROPIETARIS

HipódromoHipòdrom Municipal de Manacor
Fecha 28-11-2015 17:40hModalidadNacional
TipoTrote enganchadoModoAutostart
CategoríaConcertada AmateurDistancia2.050
CondicionesDe 3 i mes anys, nacionals de 4.500 / 7.999,99 €. Per a menadors amb llicencia de amateur socis del club. Tindran preferència aquells menadors amb menor puntuació del Campionat del present any, en cas d’igualtat el que hagi disputat més carreres, de persistir se efectuarà un sorteig i que hagin disputat mínim 1 carrera. No puntuable. 700€ en premis (336,176,98,42,28,20) Matrícula:7€
Video
Boletín95-2015

PosiciónPremio €TiempoDorsalCaballo / EntrenadorEdadColoresConductor / Propietario / CriadorNotas
.1
336 1' 19'' 7 10 BRUIX DE FONT Macho (A-3-A-A-A-7) - N.Car.129
Jme. MORRO
8
F. POURREAU
CUADRA CAN FONOLL
CUADRAS MORRO
 
.2
176 1' 20'' 2 1 BELA ZETA Hembra (7-A-A-A-D-A) - N.Car.88
Mª. F. SUREDA
8
Mª. F. SUREDA
CUADRA MOGAL MOTOR
GABRIEL MESQUIDA NADAL
 
.3
98 1' 20'' 3 5 VALEUNKILATE TIRETY Hembra (D-A-4-D-D-D) - N.Car.85
M. QUETGLAS C.
10
J. FORTEZA R.
MIGUEL QUETGLAS CLADERA
Mª MAGDALENA SERAPIO CARBONELL
 
.4
42 1' 20'' 4 4 VAN DER K Hembra (D-D-D-R-7-4) - N.Car.93
J. MUNAR S.
10
A. MASSOT
CUADRA COLMENA F.L.
 
.5
28 1' 20'' 4 12 SIRIA HC Hembra (D-A-A-4-A-2) - N.Car.113
G. MARTI
13
N. MARTI S.
HNOS MARTI SUREDA
ANTONIO JOSE CARRERAS SERRA
 
.6
20 1' 20'' 5 11 AS VENGUT SC Macho (A-A-6-A-A-A) - N.Car.54
M. FLUXA S.
9
A. BOVER
CUADRA VAMPIROLAY
MIGUEL SANSO FULLANA
 
.7
    9 UEP TURISTA Hembra (7-A-A-6-A-6) - N.Car.235
M. RIERA B.
11
A. VAQUER S.
CUADRA VELOZ
RAFAEL GALMES GALMES
 
.8
    8 ULTRA DREAM Macho Castrado (A-A-6-A-A-A) - N.Car.122
D. GRIMALT
11
J. A. MOYA P.
D. GRIMALT M.
DANIEL LOZANO ALVAREZ
 
.9
    7 CASTIC DE ROSER Macho Castrado (6-5-A-2-A-4) - N.Car.38
M. FLUXA S.
7
M. GOMILA R. II
CUADRA BONY O FORAT
CUADRA CAN DRIVES
 
10
    2 VOL VIURE BR Hembra (A-2-2-D-A-D) - N.Car.135
J. L. MAS G.
10
Jme. BASSA R.
CUADRAS B.R.
JUAN BASSA ORDINAS
 
11
    6 UNDITO DU SEC Macho (3-A-3-7-A-4) - N.Car.137
P. GALMES R.
11
J. NADAL M.
QUADRES GALMÉS MIQUEL
AINA MARIA GALMES MIQUEL
 
D
    3 TRAZY HORSE Hembra (A-6-A-7-A-A) - N.Car.135
P. ESTELRICH
12
P. ESTELRICH
PEÑA TAWI
FRANCISCO ABELLAN CARBONELL
 
Desherrado   Desherrado posterior   Desherrado anterior   Cambio conductor en programa oficial

Lista carreras de la reunión - 28-11-2015

1
Premi FANDY POWER
2
Premi HOLA DE SASU
3
Premi BAMBI LOYAL
4
Premi JIXON DE FRANCE
5
Premi CLUB D'AMATEURS I PROPIETARIS
6
Premi HELIANA
7
Premi HELIANA BIS
8
Premi MILLA

Buscar Resultados


Introduce el código o nombre del caballo

Introduce el código o nombre del conductor