FEDERACION BALEAR DE TROTE - Resultados por Carrera

Resultados por Carrera

Carrera

6 - Premi DELS CLASSICS "MEMORIAL JULIÀ ARNAU"

HipódromoHipòdrom Son Pardo
Fecha 13-05-2018 18:30hModalidadInternacional
TipoTrote enganchadoModoAutostart
CategoríaNormalDistancia2.150
Condiciones
De 3 i mes anys, internacionals de lliure inscripció. Prova reservada per a conductors que hagin participat en el Gran Premi Nacional, amb preferència els que la hagin guanyat el Gran Premi Nacional, posteriorment els classificats en segon lloc i després en tercer lloc, en cas d’igualtat es mirarà la següent millor classificació, de persistir la igualtat se farà un sorteig .  En cas igualtat de menadors no classificats entre els tres primers se farà un sorteig.
1500€ en premis (690,344,180,104,76,60,46) Matrícula:30€
Video
Boletín39-2018

PosiciónPremio €TiempoDorsalCaballo / EntrenadorEdadColoresConductor / Propietario / CriadorNotas
.1
690 1' 16'' 5 8 STARTER DU RIB (FR) Macho Castrado (R-6-4-A-6-5) - N.Car.31
J. TAULER
13
A. TUR
CUADRA ES MOYA
IMPORTADO
 
.2
344 1' 16'' 6 5 TANTALE LE FOL (FR) Macho Castrado (A-7-1-3-1-2) - N.Car.10
J. A. RIERA
12
J. A. RIERA
CUADRA TORREFLORIDA
IMPORTADO
 
.3
180 1' 16'' 7 1 RITZ DU BOCAGE (FR) Macho Castrado (2-D-3-3-R-4) - N.Car.92
M. FLUXA S.
14
Jme. FLUXA
HERMANOS FLUXA-GOMILA
IMPORTADO
 
.4
104 1' 16'' 9 7 THE DE CHINE (FR) Macho Castrado (1-A-4-3-D-A) - N.Car.51
J. C. ROTGER
12
J. C. ROTGER
CUADRA H. M.
IMPORTADO
 
.5
76 1' 16'' 9 2 UDSON DE RETZ (FR) Macho Castrado (A-D-A-3-5-1) - N.Car.53
Mª. F. SUREDA
11
G. RIERA
CUADRA FRUTAS ES MOYA
IMPORTADO
 
.6
60 1' 17'' 0 6 TAMISSO (FR) Macho Castrado (D-A-A-5-6-A) - N.Car.34
J. POCOVI
12
J. POCOVI
CUADRA LADIL
IMPORTADO
 
.7
46 1' 17'' 1 3 ROC DE COSSIO (FR) Hembra Castrado (1-1-1-4-3-1) - N.Car.72
B. RIUTORT
14
B. RIUTORT
CUADRA RESTAURANTE LA ISLA
IMPORTADO
 
.8
    4 RANDJANY (FR) Hembra Castrado (D-5-D-D-D-D) - N.Car.40
J. C. ROTGER
14
M. MESTRE
CUADRA H. M.
IMPORTADO
 
Desherrado   Desherrado posterior   Desherrado anterior   Cambio conductor en programa oficial

Lista carreras de la reunión - 13-05-2018

1
Premi CLUB D'AMATEURS I PROPIETARIS SP III
2
Premi APRENENTS SP II
3
Premi PACEMAKER
5
Premi CLUB DAMES DEL TROT
6
Premi DELS CLASSICS "MEMORIAL JULIÀ ARNAU"
7
Premi JAGUAR SPEED HC
8
Premi DIANA
9
Premi ZINGARA

Buscar Resultados


Introduce el código o nombre del caballo

Introduce el código o nombre del conductor