FEDERACION BALEAR DE TROTE - Resultados por Carrera

Resultados por Carrera

Carrera

1 - Premi ESCARCHA

HipódromoHipòdrom Son Pardo
Fecha 16-02-2019 10:30hModalidadNacional
TipoTrote enganchadoModoAutostart
CategoríaPotros 3 añosDistancia2.150
Condiciones
De 3 anys, acollits a la normativa d'europeïtzacio fins a 349,99€.Carrera baix la normativa d'europeïtzacio vigent. BO:45/2012 i 64/2014. En cas d'Exces d'inscripció seran eliminats els cavalls de major suma guanyada.
1500€ en premis (690,344,180,104,76,60,46) Matrícula:30€
Video
Boletín14-2019

PosiciónPremio €TiempoDorsalCaballo / EntrenadorEdadColoresConductor / Propietario / CriadorNotasTiempo Record
.1
690 1' 21'' 2 8 GUDNER DE CLISSA Macho (4-2-A-5-3-1) - N.Car.9
A. RIERA B.
3
A. RIERA B.
GERMANES GALMES LLODRA
CUADRA OLIVER-ARES
  1' 18'' 0 16-04-19
.2
344 1' 21'' 5 4 GRAMA REAL B Hembra (6-5-6-5-2-3) - N.Car.13
A. BAUZA R.
3
B. FUSTER
RAFAEL BAUZA MESQUIDA
  1' 20'' 2 18-05-19
.3
180 1' 21'' 6 3 GIGI L'AMOROSO Macho (A-3-D-D-3-5) - N.Car.6
F. BENNASAR
3
F. BENNASAR
QUADRA CA'N TOI
GASPAR OLIVER JUAN
  1' 21'' 6 16-02-19
.4
104 1' 21'' 7 10 GORA D'ES PI Macho (R-D-4-1-A-4) - N.Car.11
G. CAÑELLAS
3
G. CAÑELLAS
CUADRA SA PLAÇA
  1' 19'' 9 07-04-19
.5
76 1' 22'' 1 9 GOTA DE MAR Hembra (A-5-5-R-5-A) - N.Car.9
G. CRUELLAS
3
C. CRUELLAS
PEÑA PARIS 2001
MIQUEL FONT RIGO
  1' 19'' 8 21-09-18
.6
60 1' 22'' 1 1 GINEBRO CM Macho (6-5-5-4-D-6) - N.Car.9
A. SUAU
3
A. SUAU
HERMANOS SUAU ROSSELLO
CUADRA C'AN MAIOL
  1' 22'' 0 21-06-19
D
    2 GIN CD Macho Castrado (D-5) - N.Car.2
J. L. CAPO
3
  J. L. CAPO

JUAN LUIS CAPO SANCHEZ
  1' 29'' 0 09-02-19
D
    5 GALA DE FONT Hembra (6-5-D-3-D-4) - N.Car.11
Jme. MORRO
3
J. A. RIERA
CUADRA ES POU FLORIT S.L.
CUADRAS MORRO
  1' 19'' 6 03-03-19
D
    6 GOOD POWER Macho (D-6-5-2-2-1) - N.Car.13
A. VALLS
3
A. VALLS
CUADRA TONI VALLS
QUADRES VALLS RULLAN
  1' 17'' 0 31-05-19
D
    7 GENTELMAN Macho (D-3-D-2-7-D) - N.Car.18
J. C. ROTGER
3
J. BAUZA B.
CUADRA H.M.
MATEO SEGUI MARTORELL
  1' 21'' 0 25-02-19
Desherrado   Desherrado posterior   Desherrado anterior   Cambio conductor en programa oficial

Lista carreras de la reunión - 16-02-2019

1
Premi ESCARCHA
2
Premi HORITA MORA (PREMIUM)
3
Premi MENORCA (PREMIUM)
4
Premi HYERES (PREMIUM)
5
Premi CRITERIUM DE VELOCITAT (PREMIUM)
6
Premi CRITÈRIUM D'HIVERN (PREMIUM)
7
Premi BRIXON DE FRANCE
8
Premi NILON TR

Buscar Resultados


Introduce el código o nombre del caballo

Introduce el código o nombre del conductor